Ylli Polovina in italiano
VENDLINDJA KU JETOJ DHE PUNOJ QYTETI I DY VAJZAVE TË MIA
PUBLICITIKË

ĒFARĖ FSHIHET PAS MUNGESĖS SĖ FOTOS PĖR NGRITJEN E FLAMURIT NĖ 28 NĖNTOR 1912?
AMERIKĖ, PSE TĖ DUAN KAQ SHUMĖ SHQIPTARĖT
FLAMURI QĖ U NGRIT NĖ VLORĖ DHE KASTRIOTI I PESTĖ, ALEANDRO
22 NĖNTOR 1944, QYTETI I TIVARIT: ARRATISJA E BALLIT KOMBĖTAR NĖPĖR NJĖ DET TĖ MINUAR
PASARDHĖSIT NĖ ITALI TĖ SKĖNDERBEUT NĖ KRYE TĖ MBROJTJES SĖ PAVARĖSISĖ SĖ PORSASHPALLUR
Artikuj të tjerë .....kërkoni në këtë faqeS'AFËRMI
MIRËSEVINI

04.06.16 “Krisma në parlament”

02.12.14 “Shqiptarët, diamantët e pagdhendur”

25.11.13 “Pasardhësit e Skënderbeut, si u mbajtën fshehur”

02.06.13 “Zog, pse ike”

01.08.12 “Intrigo sull’Adriatico”

11.07.12 “Gjon Muzaka i Beratit përballë Skënderbeut”

10.07.12 “Amerika, Mehmet Shehu dhe Ramiz Alia”

10.04.09 “Ndarje me të shkuarën”

16.06.08 “Gjysma e harruar e Skenderbeut”

10.06.07 “Lamtumirë kallashnikov!”

07.06.07 Një kolonel midis Tiranës dhe Prishtinës

12.05.07 Nëpër stacione

11.05.07 Rënia e një miti

10.05.07 Shteti kundër

09.05.07 Nano dhe Berisha

08.05.07 Natalja

07.05.07 MIG 19-97

07.05.07 Ditët e fundit të një parlamenti

07.05.07 Të jesh apo të mos jesh Parti Socialiste

06.05.07 Ditari i Romës

05.05.07 Homo Balcanicus

04.05.07 I treti

02.05.07 Skafistët në top-sekret

02.05.07 Doni të njihni shqiptarët?

02.05.07 La diatriba degli scafisti albanesi

01.05.07 Un disordine a Tirana

25.04.07 Nata e kabinës 37

24.04.07 Shirat e fundit

03.04.07 RAI & ALBANIA

01.05.06 Skënderbeu pa piedestal

15.09.84 Fjala e tokës mëmë

23.04.80 Grusht ushtarakësh

23.04.76 Çarja e rrethimit

23.04.76 Poezi,asgjë më tepër

23.04.72 Novela e Lukovës


Kontakt: ylli@yllipolovina.com © 2007-2017 yllipolovina.com Webmaster: taulant@topciu.com