Ylli Polovina in italiano
VENDLINDJA KU JETOJ DHE PUNOJ QYTETI I DY VAJZAVE TË MIA
PUBLICITIKË

DOLI NGA SHTYPI LIBRI “SHQIPTARĖT ME DY HOXHA”
RAMIZ ALIA NĖ ROMĖ, MEHMET SHEHU NĖ NJU JORK, ENVER HOXHA NĖ MOSKĖ
Libri “Shqiptarėt me dy Hoxha”
U kėnaqa me librin “Berat, o zemėr”
URDHRI TOP SEKRET NGA KREMLINI: MERRENI PRISHTINĖN!
Artikuj të tjerë .....kërkoni në këtë faqeS'AFËRMI
MIRËSEVINI

25.03.10 La letteratura è di natura indipendente

11.06.09 Gli Iliri

27.04.09 Papa Clemente XI, Giovanni Francesco Albani era di discendenza albanese


LIBRAT

Libra të tjerë .....

LIBRI I FUNDIT
Image Title Here
LIBRA TË TJERË
Kontakt: ylli@yllipolovina.com © 2007-2017 yllipolovina.com Webmaster: taulant@topciu.com