Ylli Polovina in italiano
VENDLINDJA KU JETOJ DHE PUNOJ QYTETI I DY VAJZAVE TË MIA
PUBLICITIKË

DOLI NGA SHTYPI LIBRI “SHQIPTARĖT ME DY HOXHA”
RAMIZ ALIA NĖ ROMĖ, MEHMET SHEHU NĖ NJU JORK, ENVER HOXHA NĖ MOSKĖ
Libri “Shqiptarėt me dy Hoxha”
U kėnaqa me librin “Berat, o zemėr”
URDHRI TOP SEKRET NGA KREMLINI: MERRENI PRISHTINĖN!
Artikuj të tjerë .....kërkoni në këtë faqeS'AFËRMI
MIRËSEVINI

12.07.12 “Intrigo sull’Adriatico”

05.05.07 Homo Balcanicus

05.05.07 Un disordine a Tirana

03.05.07 RAI & ALBANIA

03.05.07 La diatriba degli scafisti albanesi


LIBRAT

Libra të tjerë .....

LIBRI I FUNDIT
Image Title Here
LIBRA TË TJERË
Kontakt: ylli@yllipolovina.com © 2007-2017 yllipolovina.com Webmaster: taulant@topciu.com