Ylli Polovina in italiano
VENDLINDJA KU JETOJ DHE PUNOJ QYTETI I DY VAJZAVE TË MIA
PUBLICITIKË

ERDHĖN “GJERMANĖT” E RINJ
ĒFARĖ NUK TĖ SJELL NJĖ REVOLVER! (AVNI RUSTEMI MIDIS DY VRASJEVE)
PĖR GJERGJ KASTRIOTIN A JANĖ TĖ NJĖ MĖNDJEJE DY VĖLLEZĖRIT NAIM DHE SAMI FRASHĖRI? Pjesa II
1968, BETEJA ANTIKOMUNISTĖ KOMUNISTĖ PĖR SKĖNDERBEUN Pjesa II
PĖR SKĖNDERBEUN A JANĖ TĖ NJĖ MĖNDJEJE DY VĖLLEZĖRIT NAIM DHE SAMI FRASHĖRI? Pjesa 1
Artikuj të tjerë .....kërkoni në këtë faqeS'AFËRMI
MIRËSEVINI

Viva la salute!
Foto: Viva la salute!
Emanuele e suo nono in spiagia, Ostia, estate 2001, 6 mesi


Somigliamo o no?
Version i printueshem
Faqja paraardhese

LIBRAT

Libra të tjerë .....

LIBRI I FUNDIT
Image Title Here
LIBRA TË TJERË
Kontakt: ylli@yllipolovina.com © 2007-2017 yllipolovina.com Webmaster: taulant@topciu.com