Ylli Polovina in italiano
VENDLINDJA KU JETOJ DHE PUNOJ QYTETI I DY VAJZAVE TË MIA
PUBLICITIKË

ARRATISJA E KOMITETIT QENDROR TĖ BALLIT KOMBĖTAR
HANA E KĖLCYRĖS QĖ DEL NĖ VJENĖ
NĖ BURG, 1996
AEROPORT LUFTARAK 1997
ARBĖRESHĖT, MONUMENTI I LOTIT
Artikuj të tjerë .....kërkoni në këtë faqeS'AFËRMI
MIRËSEVINI

.jpg
Foto: .jpg
Il ritrato di Nono Ylli secondo Emanuele

Il ritrato di nonno Ylli Polovina, il 3 gennaio 2007.
Version i printueshem
Faqja paraardhese

LIBRAT

Libra të tjerë .....

LIBRI I FUNDIT
Image Title Here
LIBRA TË TJERË
Kontakt: ylli@yllipolovina.com © 2007-2017 yllipolovina.com Webmaster: taulant@topciu.com