Ylli Polovina in italiano
VENDLINDJA KU JETOJ DHE PUNOJ QYTETI I DY VAJZAVE TË MIA
PUBLICITIKË

ARRATISJA E KOMITETIT QENDROR TĖ BALLIT KOMBĖTAR
HANA E KĖLCYRĖS QĖ DEL NĖ VJENĖ
NĖ BURG, 1996
AEROPORT LUFTARAK 1997
ARBĖRESHĖT, MONUMENTI I LOTIT
Artikuj të tjerë .....kërkoni në këtë faqeS'AFËRMI
MIRËSEVINI

.jpg
Foto: .jpg
Album di ricordi del mio nipote Emanuele Mule

Anilo nido ’’La Mongolfiera’’ anno scolastico 2002-2003, Roma
Version i printueshem
Faqja paraardhese

LIBRAT

Libra të tjerë .....

LIBRI I FUNDIT
Image Title Here
LIBRA TË TJERË
Kontakt: ylli@yllipolovina.com © 2007-2017 yllipolovina.com Webmaster: taulant@topciu.com