Ylli Polovina in italiano
VENDLINDJA KU JETOJ DHE PUNOJ QYTETI I DY VAJZAVE TË MIA
PUBLICITIKË

OPERACIONI I MADH PROPAGANDISTIK I ENVER HOXHĖS “SHĖNIME PĖR KINĖN”
BUTKA DHE BUTKALLINJTĖ, NDER I NACIONALIZMIT SHQIPTAR
PSE “DIMRI I VETMISĖ SĖ MADHE” I SHĖRBENTE PERĖNDIMIT
MERAK I MADH PĖR DITĖFESTĖN E REPUBLIKĖS
EUROKOMUNISTI DHE ITALO-ARBĖRESHI ANTONIO GRAMSHI
Artikuj të tjerë .....kërkoni në këtë faqeS'AFËRMI
MIRËSEVINI


LIBRAT

Libra të tjerë .....

LIBRI I FUNDIT
Image Title Here
LIBRA TË TJERË
Kontakt: ylli@yllipolovina.com © 2007-2017 yllipolovina.com Webmaster: taulant@topciu.com