Ylli Polovina in italiano
VENDLINDJA KU JETOJ DHE PUNOJ QYTETI I DY VAJZAVE TË MIA
PUBLICITIKË

SHPENDI TOPOLLAJ: KUR LETĖRSIA I VJEN NĖ NDIHMĖ HISTORISĖ
HISTORIA NĖ 1983 E KATĖR SPECIALISTĖVE FRANCEZĖ DHE ĒEKĖ NĖ KOMBINATIN E TEKSTILEVE BERAT
SI RAMIZ ALIA KOMUNIST ANTIFASHIST MBROHEJ NGA PREFEKTI I QEVERISĖ ANTIKOMUNISTE, HASAN ALIZOTI
ZYLYFTAR HOXHA: Fjala e tij ne promovim
TEUTA DHIMA: “Historia e Shqipėrisė kalon edhe nga Butka” nga Ylli Polovina dhe ftesa ime pėr lexim.
Artikuj të tjerë .....kërkoni në këtë faqeS'AFËRMI
MIRËSEVINI


LIBRAT

Libra të tjerë .....

LIBRI I FUNDIT
Image Title Here
LIBRA TË TJERË
Kontakt: ylli@yllipolovina.com © 2007-2017 yllipolovina.com Webmaster: taulant@topciu.com