Ylli Polovina in italiano
VENDLINDJA KU JETOJ DHE PUNOJ QYTETI I DY VAJZAVE TË MIA
PUBLICITIKË

NĖ BURG, 1996
AEROPORT LUFTARAK 1997
ARBĖRESHĖT, MONUMENTI I LOTIT
NĖ MISION PĖR ĒLIRIMIN E KOSOVĖS
MISIONI TRIMĖROR I NJĖ GAZETARI
Artikuj të tjerë .....kërkoni në këtë faqeS'AFËRMI
MIRËSEVINI


LIBRAT

Libra të tjerë .....

LIBRI I FUNDIT
Image Title Here
LIBRA TË TJERË
Kontakt: ylli@yllipolovina.com © 2007-2017 yllipolovina.com Webmaster: taulant@topciu.com