Ylli Polovina in italiano
VENDLINDJA KU JETOJ DHE PUNOJ QYTETI I DY VAJZAVE TË MIA
PUBLICITIKË

DOLI NGA SHTYPI LIBRI “SHQIPTARĖT ME DY HOXHA”
RAMIZ ALIA NĖ ROMĖ, MEHMET SHEHU NĖ NJU JORK, ENVER HOXHA NĖ MOSKĖ
Libri “Shqiptarėt me dy Hoxha”
U kėnaqa me librin “Berat, o zemėr”
URDHRI TOP SEKRET NGA KREMLINI: MERRENI PRISHTINĖN!
Artikuj të tjerë .....kërkoni në këtë faqeS'AFËRMI
MIRËSEVINI

Ecco cosa amo della Grecia!

Album di ricordi del mio nipote Emanuele Mule

Eccomi sono io!

Sono bravo

Il ritrato di Nono Ylli secondo Emanuele

Emi Pittore

Emanuele e suo nono in spiagia, Ostia, estate 2001, 6 mesi

Bonie, il cane di casa Alba


LIBRAT

Libra të tjerë .....

LIBRI I FUNDIT
Image Title Here
LIBRA TË TJERË
Kontakt: ylli@yllipolovina.com © 2007-2017 yllipolovina.com Webmaster: taulant@topciu.com