Ylli Polovina in italiano
VENDLINDJA KU JETOJ DHE PUNOJ QYTETI I DY VAJZAVE TË MIA
PUBLICITIKË

ME APO PA AMERIKN
ME APO PA AMERIKN
ME APO PA AMERIKN
DOLI NGA SHTYPI LIBRI SHQIPTART ME DY HOXHA
SHQIPTART ME DY HOXHA
Artikuj të tjerë .....kërkoni në këtë faqeS'AFËRMI
MIRËSEVINI

 
Une dhe shoqja ime e jetes

Albana

Besiana


 
.jpg
03.08.22: ME APO PA AMERIKËN

Botuar në gazetën Fjala në 2 gusht 2022

Është libri më i ri i Ylli Polovinës, i cili u botua në ditën e 28 korrikut, me rastin e përvjetorit të njëqindtë të lidhjes së marrëdhënieve diplomatike mes SHBA dhe Shqipërisë.
Ky botim me 307 faqe analizon të gjitha rrethanat si edhe dilemat që kanë shoqëruar çështjen nëse ky raport mes dy sh...
»»»»

SHKRIME PER FIGURA TE SHQUARA
 

Shkrime te tjera .....


LIBRAT

Libra të tjerë .....

LIBRI I FUNDIT
Image Title Here
LIBRA TË TJERË
Kontakt: ylli@yllipolovina.com © 2007-2017 yllipolovina.com Webmaster: taulant@topciu.com